FLAMINGOLILL

24,00 €
Maksudega

Kaunis ja efektne flamingolill on üks populaarsemaid Feng Shui taimi, millel on armastav, suhet edendav ja romantiline energia. Flamingolillel on südamekujulised või piklikud nahkjad lehed, õied on koondunud sirgesse või kaardus tõlvikusse.

Flamingolillele on parim võimalikult valge kasvukoht, kuid taim kasvab kenasti ka poolvarjus. Vältima peaks kõrvetavat kevad-suvist päikest ning tõmbetuult.

Flamingolill armastab niiskust, kuid taime juured ei talu mullapalli läbivettimist ega kuivaks jäämist. Kasta regulaarselt!

NB! Keraamiline ümbrispott ei sisaldu hinnas!

Vali kogus

  • Iga lillekimp ja seade on unikaalne käsitöö. Floristidel on õigus lillevalikut muuta, kui soovitud lilled ei ole hetkel saadaval. Hoolitseme, et seade üldmulje ja värvitoon jääksid võimalikult sarnaseks pildil oleva tootega. Iga lillekimp ja seade on unikaalne käsitöö. Floristidel on õigus lillevalikut muuta, kui soovitud lilled ei ole hetkel saadaval. Hoolitseme, et seade üldmulje ja värvitoon jääksid võimalikult sarnaseks pildil oleva tootega.
  • KIIRE JA TURVALINE! KIIRE JA TURVALINE!
  • Tööpäevadel enne kella 15 tehtud tellimused toimetame kohale samal päeval. Peale kella 15 tehtud tellimused toimetatakse kohale järgmisel tööpäeval. Kui soovite, et lilled jõuaksid saajani nädalavahetusel, palume tellimuse vormistada hiljemalt reedel, enne kell 15. Tööpäevadel enne kella 15 tehtud tellimused toimetame kohale samal päeval. Peale kella 15 tehtud tellimused toimetatakse kohale järgmisel tööpäeval. Kui soovite, et lilled jõuaksid saajani nädalavahetusel, palume tellimuse vormistada hiljemalt reedel, enne kell 15.
  • Nädalavahetusel tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval! Nädalavahetusel tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval!