EBAKÜPRESS

35,00 €
Maksudega

Väike okaspuu võib suurepäraselt asendada jõulukuuske või lihtsalt sinu kodu rohelusega kaunistada.

Ebaküpress armastab valget kasvukohta ja jahedust - see hoiab taime kauem ilusa. Kindlasti ei tohiks seda paigutada kamina või radiaatori lähedusse. Toas kasvavat ebaküpressi tuleks iga päev pritspudelist niisutada. Jälgi et taime mullapall läbi ei kuivaks. Kevadel võiks ebaküpressi iga paari nädala tahant vedelväetisega väetada.

NB! Karaamiline ümbrispott ei sisaldu hinnas.

Vali kogus

  • Iga lillekimp ja seade on unikaalne käsitöö. Floristidel on õigus lillevalikut muuta, kui soovitud lilled ei ole hetkel saadaval. Hoolitseme, et seade üldmulje ja värvitoon jääksid võimalikult sarnaseks pildil oleva tootega. Iga lillekimp ja seade on unikaalne käsitöö. Floristidel on õigus lillevalikut muuta, kui soovitud lilled ei ole hetkel saadaval. Hoolitseme, et seade üldmulje ja värvitoon jääksid võimalikult sarnaseks pildil oleva tootega.
  • KIIRE JA TURVALINE! KIIRE JA TURVALINE!
  • Tööpäevadel enne kella 15 tehtud tellimused toimetame kohale samal päeval. Peale kella 15 tehtud tellimused toimetatakse kohale järgmisel tööpäeval. Kui soovite, et lilled jõuaksid saajani nädalavahetusel, palume tellimuse vormistada hiljemalt reedel, enne kell 15. Tööpäevadel enne kella 15 tehtud tellimused toimetame kohale samal päeval. Peale kella 15 tehtud tellimused toimetatakse kohale järgmisel tööpäeval. Kui soovite, et lilled jõuaksid saajani nädalavahetusel, palume tellimuse vormistada hiljemalt reedel, enne kell 15.
  • Nädalavahetusel tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval! Nädalavahetusel tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval!