TUPS - ROHTLIILIA

27,00 €
Maksudega

Tups-rohtliilia on vähenõudlik, vastupidav ja pikaealine taim. Lihtsalt kasvatatava ja rohket rohelust pakkuva lillena on see olnud aastaid populaarne taim nii kodus kui kontoris.

Tups-rohtliilia tunneb end hästi nii valges kui ka varjulises kasvukohas; nii soojas kui ka jahedamas ruumis.

Tups-rohtliilia armastab põhjalikku kastmist, kuid liiga märjas mullas võivad juured mädanema minna. Aktiivsel kasvuperioodil (kevadel ja suvel) tuleks taime väetada rohelistele taimedele mõeldud väetisega 1-2 korda kuus.

NB! Keraamiline ümbrispott ei sisaldu hinnas.

Vali kogus

  • Iga lillekimp ja seade on unikaalne käsitöö. Floristidel on õigus lillevalikut muuta, kui soovitud lilled ei ole hetkel saadaval. Hoolitseme, et seade üldmulje ja värvitoon jääksid võimalikult sarnaseks pildil oleva tootega. Iga lillekimp ja seade on unikaalne käsitöö. Floristidel on õigus lillevalikut muuta, kui soovitud lilled ei ole hetkel saadaval. Hoolitseme, et seade üldmulje ja värvitoon jääksid võimalikult sarnaseks pildil oleva tootega.
  • KIIRE JA TURVALINE! KIIRE JA TURVALINE!
  • Tööpäevadel enne kella 15 tehtud tellimused toimetame kohale samal päeval. Peale kella 15 tehtud tellimused toimetatakse kohale järgmisel tööpäeval. Kui soovite, et lilled jõuaksid saajani nädalavahetusel, palume tellimuse vormistada hiljemalt reedel, enne kell 15. Tööpäevadel enne kella 15 tehtud tellimused toimetame kohale samal päeval. Peale kella 15 tehtud tellimused toimetatakse kohale järgmisel tööpäeval. Kui soovite, et lilled jõuaksid saajani nädalavahetusel, palume tellimuse vormistada hiljemalt reedel, enne kell 15.
  • Nädalavahetusel tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval! Nädalavahetusel tehtud tellimused toimetatakse kohale esmaspäeval!