Lillepood Luuletused 6419911 Firmast Abi

Tellimuste kohaletoimetamine

Garanteerime kimbu jõudmise adressaadini igal päeval kella 8-21-ni (välja arvatud riiklikud pühad) Teie poolt valitud kellaajal, juhul, kui kimbu koostamiseks ja kättetoimetamiseks jääb vähemalt 3 tundi aega. (Ei kehti Sõbrapäeval, Naistepäeval, Emadepäeval)

Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses on lillede kohale viimine tasuta. Tasuta kullerteenus on ühekordne. Kui lilli ei ole võimalik üle anda Lillepood.ee-st mitteolenevatel põhjustel, lisandub järgmistele kullervedudele kulleritasu vastavalt hinnakirjale Tallinnas 4.50EUR ja Tallinna lähiümbruses kuni 25km 7EUR.
Kiirtellimus Tallinnas 2 tunni jooksul lisandub 6,50€ (Ei kehti Sõbrapäeval, Naistepäeval, Emadepäeval)Kohad kuhu toimetame: Laagri, Viimsi, Jüri, Loo, Maardu ja Kallavere, Saku ,Keila, Saue, Tabasalu, Assaku, Harku, Kakumäe, Järvaküla, Kallavere, Aruküla, Lagedi, Muuga.Kui saadetis ei jõua adressaadini Teie poolt antud info puudulikuse tõttu, vastutab saadetise eest saatja. Sellisel juhul ei kuulu tellimus tühistamisele ega tagasimaksmisele.


 
 
Saada oma küsimus administraatorile
 
Teie nimi
E-post
Tel.
Tekst
 
Tallinn Tartu Eesti  
LILLEDE VALIK
Luksuslikud kimbud (7)
Segakimbud (12)
Lillekorvid (13)
Lõikelilled (16)
Väikesed kimbud (5)
Roosikimbud (18)
Pulmad (10)
Leinakimbud (7)
Lapse sünni puhul (8)
Potitaimed (2)
Päevapakkumised (20)
KINGITUSED
Tordid (5)
Kingitused (1)
Joogid (12)
Kinkekorv (6)
Maiustused (4)
KAARDID
ISALE (2)
EMALE (3)
Kaardid (11)
Lapse sünni puhul (2)
Kaastundekaart (1)
FOTO
Fotokinnitus (1)
OTSING