Lillepood Luuletused 6419911 Firmast Abi

Tellimine käib nii...

Tellimine

1. Alustades tellimist tuleb Teil kõigepealt valida piirkond, kuhu soovite lilli saata. Piirkondi on kolm: Tallinn, Tartu, muu Eesti. Valides esilehelt või lehe parempoolses servas asuvast menüüst piirkonna, kuvatakse Teile need tooted, mida on võimalik just antud piirkonda saata.

2. Pärast piirkonna valikut kuvatakse Teile selles piirkonnas pakutavad tooted.
Valige pildi järgi toode, mida soovite osta ja saata. Klikkides lingile "Vaata" avaneb suurem pilt koos täpsustava info. Kui soovite kauba kohe lisada ostukorvi, klikkige lingile "Osta". Kui soovite lisada kaarti või kinki, toimige samamoodi. Olles kogunud ostud korvi vajutage lingile "telli". Kui vajutate lingile "Telli" kuvatakse teile tellimisankeet.

3. Täitke ankeet võimalikult täpselt ja põhjalikult, et meie kulleril ei tekiks probleeme saaja leidmisel. Lisainfosse saate lisada täpsustusi nii saaja leidmiseks kui ka lillede kohta.

4. "Edasi" lingile klikates näitame Teile ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi. Valige sobiv makseviis.

5. Kui sooritate makse internetipangas siis vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" - see annab meile teada, et olete makse sooritanud.

Sellest, et oleme tellimuse kätte saanud, anname teile teada, saates kinnituse Teie e-posti aadressile. Juhime Teie tähelepanu sellele, et tellimuse kinnituse saatmine ei ole automaatne - kõik tellimused vaadatakse eraldi üle. Seetõttu võib väljaspool tööaega kinnituse saatmine viibida. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse Teiega ühendust telefoni või e-posti teel.

Meeldivat lillede saatmist!
Lillepood.ee


 
 
Saada oma küsimus administraatorile
 
Teie nimi
E-post
Tel.
Tekst
 
Tallinn Tartu Eesti  
LILLEDE VALIK
Luksuslikud kimbud (7)
Segakimbud (12)
Lillekorvid (13)
Lõikelilled (16)
Väikesed kimbud (5)
Roosikimbud (18)
Pulmad (10)
Leinakimbud (7)
Lapse sünni puhul (8)
Potitaimed (2)
Päevapakkumised (20)
KINGITUSED
Tordid (5)
Kingitused (1)
Joogid (12)
Kinkekorv (6)
Maiustused (4)
KAARDID
ISALE (2)
EMALE (3)
Kaardid (11)
Lapse sünni puhul (2)
Kaastundekaart (1)
FOTO
Fotokinnitus (1)
OTSING